GenelHaberlerPOLATLI

1975’TEN BERİ…

Polatlı Anadolu İmam Hatip Lisesi, 1975 Eğitim Öğretim yılında açılan okulumuz bu öğretim yılı sonunda 45. dönem mezunlarını uğurlamanın haklı gururunu yaşıyor.

45 yıllık tecrübesiyle, mezun verdiği yüzlerce öğrencinin hayalini gerçekleştirdiği ve sosyal hayatımızın her kademesinde kaliteli birey ve bürokrat olma olgusu ile yeni hedefler peşinde koşmakta…

Gelecek eğitim döneminde ise yeni okul binası ve yeni adıyla Fen ve Sosyal Bilimler Programı uygulayan proje okulu oluyor.

Polatlı Anadolu İmam Hatip Lisesi’nin gayesi ise; yöresel yaşayıp, küresel düşünen, milli ve manevi değerlere bağlı, hedefi hep ileri olan gençlik yetiştirmek.

Bütün Fiziki ve sosyal donanımı; 10.500 metrekarelik bahçesi, pansiyonu ve en önemlisi tecrübeli ve bilgi birikimi yüksek öğretmen ve idareci kadrosuyla, kendisini ve hayallerini gerçekleştirecek yeni avukatları, akademisyenleri, işletmecileri, öğretmenleri, hepsinden önemlisi kişilikli, kimlikli, kaliteli bir birey olma hedefli, mayaladığı kültürün misyonun farkında, çağını iyi okuyabilen kız/erkek öğrencilerimizi bekliyoruz…

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu