ÇANKAYAGenelHaberler

ÇOCUKLARIMIZ SPORLA HEM SAĞLIKLI HEM DE DAHA BAŞARILI! YÜZME HAVUZU BİLE VAR!

15 Temmuz darbe girişinden sonra açılan okullardan biri olan ve adını Beştepe’de şehitlerinden alan okul, teknolojik ve son derecede modern bir proje okuludur.

Beştepe Şehitleri İmam Hatip Ortaokulu, yabancı dil ağırlıklı sınıflar ile fen laboratuvarları, etkileşimli tahtaları hatta öğreten merdivenleri ile de öğrencilere eğitimi daha kalıcı ve daha keyifli hale getiriyor.

Yüzme havuzu da bulunan okulda bir de kapalı spor salonu bulunmaktadır. Voleybol, basketbol, futbol, yüzme, dart, bocce, masa tenisi ve badminton spor dalları yapılmaktadır.  

17 dersliği, geniş ve donanımlı kütüphanesi, uygulama mescidi, geniş konferans salonu, ile Çankaya’nın gözdesi olan okul; aynı zamanda örgün eğitimle birlikte hafızlık proje okuludur.   

Siz de çocuklarınızın böyle donanımlı okulda okuma fırsatını kaçırmasını istemiyorsanız kayıt için bekliyoruz..

HAFIZLIK OKULU KAYITLARIMIZ BAŞLADI!

HAFIZLIK KAYITLARIMIZ BAŞLADI!

ÖRGÜN EĞİTİMLE BİRLİKTE HAFIZLIK PROJE OKULU

Okul – Kur’an kursu işbirliğine dayalı, Örgün Eğitimle Birlikte Hafızlık Projesi uygulayan Beştepe Şehitleri  İmam Hatip Ortaokulumuz, I. Dönem Aday Kayıt Öğrenci alımına başlamıştır.


İlkokul 4. sınıfı bitirip 5. sınıfa başlayacak erkek ve kız öğrencilerimiz, 06 Mayıs / 26 Haziran 2020 tarihleri arasında bizzat okul idaresine müracaat ederek başvuru yapabileceği gibi, coronavirüs emniyet tedbirleri kapsamında gerekli evrakları hazırlayıp posta, e- posta ve Watsap üzerinden de  başvuru yapma imkanına da sahip olacaklar…

Başvuru evrakı içinde:

1)      Başvuru formu

2)      Okul Aile Birliğinin Halkbank Çukurambar Şubesi TR30 0001 2001 3100 0016 1000 53 numaralı hesaba 50 TL yatırıldığını gösteren dekont (“Sınav Ücreti”açıklaması ve öğrenci adayının ad ve soyadın, dekontta belirtilecektir)

3)       Öğrenci fotoğrafı (1 adet) bulunacaktır.

   1- Başvurular 

1)      Posta yoluyla (  Çukurambar Mah.1431.sok /No:7 Çankaya/ANKARA ),

2)       e-posta  bestepesehitleriiho@gmail.com adresi üzerinden 

3)       Ayrıca bu belgeleri (sınav giriş formu, sınav ücret dekontu ve öğrenci resmi) okulumuzun whatsapp iletişim hattı olan 0538 580 46 13 ‘e görsel olarak gönderebilirsiniz. Kaydınız tamamlandığında size bilgi mesajı atılacaktır.

 BAŞVURU FORMU İÇİN TIKLAYINIZ.

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu