Gündem

Önder Ankara’da Unutulmaz Öğretmenler Günü Programı

Önder Ankara eli öpülesi Öğretmenlerimizi unutmadı.

Büyük bir coşkuyla kutlanan Öğretmen Günü Özel Programı öğle yemeği ile başladı.

Açılış ve selamlamanın ardından, öğretmenlerimizin derneğe ait görüş, öneri ve beklentileri üzerine istişare edilerek tek tek notlar alındı.

Öğretmenlik mesleğinin önemine dikkat çeken Önder Ankara Başkanı Uğur Korkmaz, “sadece bir gün değil her gün vefakâr öğretmenlerimizin yanındayız. Evlatlarımızı gözümüz kırpmadan emanet ettiğimiz kıymetli öğretmenlerimizin sozleri bizim için oldukça kıymetli ve başımızın tacıdır.” diye konuştu.

Pürdem Sanat Akademisi tarafından Klasik Türk Musikisinin de icra edildiği programda öğretmenlerimiz oldukça keyifli anlar geçirdi.

Program da duygusal anlar da yaşandı. Öğretmenlerimizin arasında Hacı Bayram Kız İmam Hatip Lisesi’nde öğretmenlik yapan Fatma Önder de vardı. “İmam-hatip davasıdır” deyince gözü de gönlü de yaşaran vefakâr öğretmenimiz, hem ağladı hem ağlattı.

Tekerlekli sandalye ile adeta bir nefeste koşa koşa programımıza şeref veren Fatma Öğretmen salonda duygu seline neden oldu. Başkan Korkmaz tarafından çiçek ve hediye takdim edilen Fatma Öğretmen gözyaşlarını tutamadı.

Fatma öğretmene geldiği için çok teşekkür eden Başkan Korkmaz, “öğretmenimizin imam hatip davasına sahip çıkması hepimize bir kez daha güç ve moral verdi. Hem öğrenciler hem de öğretmenler için hem de bizim için çok güzel bir örnek oldu. Allah Fatma öğretmenimizin sayılarını arttırsın inşallah.” diye konuştu.

Program, öğretmenlerimize özel hazırladığımız hediyelerin takdimi ile sona erdi.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu