ÇANKAYAGenelGündemHaberler

GELECEĞE GÜVENLE HAZIRLANMAK İÇİN!

Özel Harekât Şehitleri Anadolu İmam Hatip Lisesi’si; 2016-2017 Eğitim Öğretim yılında, darbe girişimi sonrası FETÖ ile bağlantılı tüm özel okulların Milli Eğitim Bakanlığı’na devredilmesi kapsamında Şehit Fırat Bulut Anadolu İmam Hatip Lisesi adıyla açılmıştır.

15 Temmuz 2016 Cuma gecesi hain darbeciler Başkent Ankara’daki Gölbaşı Özel Harekât Daire Başkanlığına saldırarak otuz sekiz kahraman özel harekât polisimizi şehit etmiştir. Darbe girişimine karşı, vatanı ve milleti için mücadele ederken hayatını kaybeden Özel Harekât polislerimizin anısına, bir vefa örneği olarak okulumuza “Özel Harekât Şehitleri Anadolu İmam Hatip Lisesi” adı verilmiştir.

24 dersliğe sahip ve oldukça donanımlı olan okulda fizik, kimya ve biyoloji laboratuvarları, uygulama mescidleri, açık ve kapalı spor alanları, z-kütüphanesi, konferans salonları bulunmaktadır.

Akademik Başarı Ekibi, Proje Hazırlama ve Yürütme Ekibi, üniversite protokolleri, akademik seminerleri ve yazar buluşmaları ile öğrenciler geleceğe hazırlanıyor.

Siz de Asr’a imzanızı atmak için, imam hatipli olma fırsatını kaçırmayın!

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu