ÇANKAYAGenelGündem

KIZLARIMIZ BU OKULLA MESLEK SAHİBİ OLUYOR!

2016 Yılında Ümitköy Anadolu İmam Hatip Lisesi olarak açılan okul, 12.03.2018 Tarihinde Milli Eğitim Bakanlığı Din Öğretimi Genel Müdürlüğünün makam onayı ile ayrılarak Ümitköy Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi olarak açılmıştır.

Ümitköy Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi 2018-2019 eğitim öğretim yılından başlayarak; kız lisesi fen ve sosyal bilimler proje okulu olarak öğrencilerini ağırlamaktadır.

Yabancı dil sınıfları projesi, ulusal ve uluslararası projeler, bilim, sanat ve spor atölyeleri, Cambridge Test Merkezi, soru çözüm alanları, teknolojik ve ferah sınıfları ile eğitim ve öğretim artık daha keyifli hala geliyor.

Geniş konferans ve toplantı salonlarında eğitimler daha etkili; huzur ve hayat bahçeleriyle de öğrenciler daha huzurlu ve daha hayat dolu oluyor.

60 öğrenci kapasiteli kız pansiyonu ile de öğrencilerimizin pansiyon ihtiyacı da karşılanmaktadır.

Okulumuz bünyesinde bulunan proje ortaokulunda ise; hafızlık sınıfı, Arapça Dil Sınıfı ve İngilizce Dil Sınıfından oluşmaktadır.

Yine okulumuzun bünyesinde bulunan anaokulunda öğrencilerimize 4-6 yaş arası Kur’an-ı Kerim destekli eğitim de verilmeye başlanmıştır.

Kızlarınızın emin, güvenilir ve kaliteli ortamlarda eğitim almalarını istiyorsanız Ümitköy Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi’ni tercih edin!

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu