GenelGündemHaberler

“MÜ’MİN CENNETE GİRİNCEYE KADAR HİÇBİR HAYRA DOYMAZ!

Türkiye`nin en eski ve en köklü sivil toplum kuruluşlarından biri olan ÖNDER, sadece ülkemizde değil tüm dünya genelindeki imam hatip okulları üzerinden, Mukaddes Dinimiz İslam’ın emirlerini, Resülullah Efendimiz’in rehberliği ve örnekliğiyle yaşama ve yaşatma gayretine düşmüştür.

Kudüs mücadelemizle birlikte, insana reva görülen her türlü zulüm bizim çalışma alanımızdır. 100 yılı aşan imam hatip geleneğini yaşatmak için bilinçli bir nesil yetiştirme arzusunda olan ÖNDER ANKARA İMAM HATİPLİLER DERNEĞİ, tüm hızıyla gençlere hem sosyal hem kültürel hem de eğitim alanında destek vermeye devam ediyor.

Manevi derslerin verildiği eğitim ve kursların yanı sıra diksiyon, kişisel gelişim, tiyatro, müzik, yabancı dil ve sanat kulüpleriyle öğrencilerin gönüllerini kazanırken;  kariyer eğitimleri, kariyer söyleşileri ile gençlerimizi başarıya odaklamayı amaçlıyor, seminerler ile bilgilerimizi tazeliyor, üniversiteye hazırlık kursu ile onlarca öğrencimizi ücretsiz geleceğe hazırlıyoruz.

 “Gençlere dokununca daha çok kıymet kazanır.” vizyonu ile Önder Ankara, dün olduğu gibi bugün de her gencimizin elinden ve yüreğinden tutmaya hazır! Peki sizler de gençlerimize bir hayırda bulunmaya hazır mısınız?

Kıymetli Gönüldaşlarımız;

“Rabbim kullarından dilediğine rızkı bol verir, dilediğine de kısar. Başkaları için ne harcarsanız Allah onun yerine yenisini verir. O rızık verenlerin en büyüğüdür.” (Sebe Suresi, 39. Ayet) ayet-i celile gereğince sizi hayır yapmaya davet ediyoruz.

Bu Ramazan’da sadaka, fitre, zekat, öğrenci bursu, yurt dışındaki ihtiyaç sahibi Müslümanlar’a yardım ve Kudüs’e Destek için ÖNDER ANKARA İMAM HATİPLİLER DERNEĞİ/ALBARAKA TÜRK ULUS ŞUBESİ IBAN: TR11 0020 3000 0384 0870 000 01 adresimize hayır yapabilirsiniz!

Haydi gelin! Hayırla yarışalım! Hayırda yarışalım!

Çünkü; Mü’min cennete girene kadar hiçbir hayra doymaz!

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu