EtkinliklerGenelHaberler

“Saliha Kadınlar” Çalışıyor!

Önder Ankara Hanımlar Komisyonu, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde bir araya geldi.

“Saliha Kadınlar” temasıyla toplanan Komisyon üyeleri, yeni toplum inşası ve neslin ihyası için tüm hızıyla çalışmaya devam edecekleri mesajını verdi.

Sadece 8 Martta değil her zaman kadınların değerinin hatırlanılması ve bilinmesi gerektiğine dikkat çeken Komisyon Başkanı Saliha Günaydın; “Önder Ankara olarak hanımlarımıza her zaman ayrıcalık ve öncelik tanıyoruz. Çünkü bir toplumu toplum yapan, nesli yetiştiren büyüten annedir yani kadındır. Kadının zerafeti, letafeti olmazsa her şey yarım kalır, eksik olur. Biz eksikleri tamamlamak ve hiç bir şeyi yarım bırakmamak için var gücümüzle koşmaya devam edeceğiz. Komisyonumuz, ev hanımından çalışanına kadar tüm kadınları sosyal sorumluluk ve sivil toplum bilinciyle “sosyal hayatta ben de varım” demeye çağırıyor.” diye konuştu.

Ayrıca bu özel günde, komisyonun kadim ve kıymetli üyelerinden Güler Berberoğlu Hanımefendi’nin doğum günü de unutulmadı. Yapılan sürpriz karşısında oldukça duygulanan Berberoğlu, “bu güzel nezaket ince düşünce ile 56 yaşımda ilk kez bir sürpriz doğum günüm yapıldı. Bu manzara, beni inanılmaz mutlu etti. O kadar şanslıyım ki; bu kadar güzel yürekli hanımlarla Rabbim beraber eyledi. Ne kadar hamd etsem azdır. Şükürler olsun binlerce… Hiç bir konuda beni yalnız bırakmayan arkadaş değil kardeş olan canlarıma çok çok teşekkür ederim.” dedi.

“Saliha Kadınlar”ın toplantısı toplu fotoğraf çekiminin ardından sona erdi.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu