EtkinliklerGenelGündemHaberler

ÖNDER ANKARA’YA ÖDÜL

Ankara ÖNDER İmam Hatipliler Derneği, medyaankara.com tarafından düzenlenen “Başkente Değer Katanlar” ödül töreninde, STK’lar sınıfında “Ankara Gençliğine Katkı Ödülü’ne” layık görüldü.  

Ankara’da hizmetleri ve başarıları ile öne çıkan milletvekilleri, belediye başkanları, bürokratlar, idareciler, STK temsilcileri, sanatçılar, sporcular ve iş dünyasından isimler ödüllendirildi. Ankara’nın kent kimliğine ve kültürüne katkı sağlayacak organizasyona birbirinden değerli isimler katıldı.

Tüm derneklerimizle sahadayız

Ankara ÖNDER İmam Hatipliler Derneği Başkanı Uğur Korkmaz, “Başkente Değer Katanlar” ödül töreninde, derneğe STK’lar sınıfında “Ankara Gençliğine Katkı Ödülü’ne” layık görülen ödülü aldı. Kısa bir süre içinde Ankara’da bulunan tüm imam hatip okullarını gezen ve öğrencilerle iç içe bulunduklarını kaydeden Korkmaz; ÖNDER Ankara’nın kapısının herkese açık olduğunu, sadece merkez olarak değil tüm ilçe dernekleriyle birlikte sahada olduklarını belirtti. Gençliğe katkı sağlayan herkese teşekkür eden Korkmaz, katılımcılara ÖNDER ailesinin selamlarını iletti.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu